Serce 0 Ulubione

Domy Ełk Chruściele

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

950 000 zł102 m² 9 313,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Opis Na sprzedaż dom wolnostojący, położony w centrum miasta o powierzchni 102 m . Nieruchomość posiada 5 pokoi oraz przestronną piwnicę i garaż w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł208,41 m² 7 341,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 358 m²

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego wybudowanego w 2024r. położonego w spokojnej i cenionej dzielnicy Ełku - Zatorze. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł142,50 m² 11 087,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 109 m²

Dom o powierzchni użytkowej 142,5m2 położony w Oraczach z dala od głównej drogi, nad samym jeziorem Jachimowo - dom posiada linię brzegową jeziora oraz prywatny pomost. Posadowiony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 000 zł140,36 m² 6 376,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:421 m²

Osiedle Villa Prestige Park to pierwsze w Ełku willowe osiedle o prestiżowym charakterze. Inwestycja jest skierowana zarówno do osób, które rozważają nabycie mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł1 042 m² 536,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 042 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Straduny, ok. 10 km od Ełku, w otoczeniu jezior, lasów i mazurskiej przyrody. Nieruchomość idealnie sprawdzi się zarówno jako.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł163 m² 8 582,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 228 000 m²

Nieruchomość Z niebywałym potencjałem! komfort, przestrzeń I mazurski klimat I niemal nieograniczone możliwości! Na sprzedaż wyjątkowa, dopracowana w każdym detalu nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł202 m² 5 693,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 202 m²

Północ Nieruchomości Ełk oferuje na sprzedaż dom mieszkalny jednorodzinny z budynkiem gospodarczym, ogrodem i sadem położony w Ełku przy ul. Jeziorna 4. Atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł330 m² 3 330,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:492 m²

Więcej niż dom - to twoje miejsce na ziemi! W nowej niższej cenie! 1.099.000,00 DO NEGOCJACJI! KUPUĄCY BEZ PROWIZJI! Niepowtarzalny dom w zabudowie bliźniaczej (z garażem) o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł220 m² 7 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż przestronny, dom o powierzchni całkowitej 220 m , położony na ogrodzonej działce w spokojnej części Ełku - na Osiedlu Baranki. Nieruchomość otoczona jest zadbanym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

850 000 zł300 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²

Dom położony pomiędzy dwoma jeziorami w miejscowości Chruściele 3 kilometry od Ełku. Działka ogrodzona słupkami z cegły profilowanej i kutymi przęsłami ok 1000 metrów kwadratowych.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij