Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Ełk Osiedle Jeziorna

35 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

35 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolbe

Jeziorna,Ełk

539 000 zł59 m² 9 107,81 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie o powierzchni 59,18m2 położone w bloku z 2018 roku (jeziorna Towers) przy ul. św. M.M. Kolbe 3. Mieszkanie zlokalizowane na parterze do którego dostaniemy się windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ełk

Jeziorna,Ełk

455 000 zł65 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Wygodne mieszkanie blisko jeziora! Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania o powierzchni 61,10 m2 , które z niecierpliwością oczekuje na nowych właścicieli! Znajduje się ono na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielkanocna

Jeziorna,Ełk

380 000 zł44 m² 8 636,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Wygodne mieszkanie blisko jeziora! Na sprzedaż oferujemy wygodne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,60 m2 , usytuowane na parterze w jednym z nowszych bloków na osiedlu (z 2006 r.), przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wielkanocna

Jeziorna,Ełk

398 000 zł50 m² 7 960 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Gustowne mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Zapraszam do zapoznania się z ofertą gustownie wykończonego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 49,80 m2 , położonego na III i IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świackiego Sępa

Jeziorna,Ełk

456 900 zł59 m² 7 806,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Odpoczywaj, mieszkaj, wynajmuj na mazurach. Nowoczesny, apartament dla Ciebie i Twojej rodziny jest już gotowy! Zapraszamy do odkrycia nowego wymiaru komfortu i wygody w naszym urokliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Jeziorna,Ełk

359 000 zł60 m² 5 962,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, mieszkanie o powierzchni 60,21m2 położone w bloku przy ul. Jana Pawła II 3 na 4 piętrze. Z okna z sypialni i kuchni widać jezioro do którego spacerem mamy 2 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jeziorna,Ełk

556 000 zł77 m² 7 190,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Matki Teresy z Kalkuty w Ełku na osiedlu Jeziorna. Mieszkanie o powierzchni 77 m2 jest usytuowane na trzecim piętrze. To doskonała propozycja dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Teresy z Kalkuty

Jeziorna,Ełk

27,60 zł/m²127 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal usługowy usytuowany na parterze, o powierzchni 126,83 m2. W skład nieruchomości wchodzą: sala usługi, magazyn, jedno pomieszczenie socjalne, w.c. Na podłogach terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Teresy z Kalkuty

Jeziorna,Ełk

799 000 zł120 m² 6 658,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Wykończone mieszkanie dwupoziomowe na Mazurach. Na osiedlu Jeziorna w Ełku. Może stanowić doskonałą inwestycję pod wynajem. Położone w świetnej lokalizacji blisko jeziora, plaży miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Lekarska

Jeziorna,Ełk

270 000 zł898 m² 300,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 898 m2 położona przy ulicy Lekarskiej w Ełku, na nowopowstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Nieruchomość zlokalizowana jest zaledwie 150 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Jeziorna,Ełk

305 000 zł55 m² 5 535,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż rozkładowe, ustawne mieszkanie położone w Ełku przy ul. Jana Pawła II 22 (os. Jeziorna) - piętro czwarte. Powierzchnia lokalu to 55,10 m2 na których wydzielono: * salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielkanocna

Jeziorna,Ełk

655 000 zł81 m² 8 086,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Wygodne i ustawne duże mieszkanie 4 pokojowe z widokiem na las. Zapraszam na prezentację przestronnego mieszkania o powierzchni 81 m2, znajdującego się przy ul. Wielkanocnej 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Ełk

Jeziorna,Ełk

720 000 zł100 m² 7 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowo- handlowy zlokalizowany w Ełku na os. Jeziorna przy ul. Jana Pawła II. Powierzchnia lokalu: 100m2 układ pomieszczeń: - sala główna: 77 m2 - pomieszczenie gospodarcze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkanocna

Jeziorna,Ełk

549 000 zł57 m² 9 699,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przedstawiam Państwu mieszkanie doskonałe dla rodziny, ale także na wynajem krótkoterminowy lub na długi okres. Nieruchomość zlokalizowana w malowniczej miejscowości Ełk, zaledwie kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wielkanocna

Jeziorna,Ełk

199 000 zł33 m² 6 012,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnego lokalu użytkowego położonego w Ełku przy ul. Wielkanocnej na osiedlu Jeziorna. Lokal położony w pierwszej kondygnacji budynku wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Savio

Jeziorna,Ełk

2 150 000 zł296 m² 7 263,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:764 m²

Informacje podstawowe: - forma własności: własność - Dostępne: do uzgodnienia - Pow. działki: 764.00 m - Powierzchnia użytkowa: 296,00 m + ok.44,00 m garaż dwustanowiskowy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ełk

Jeziorna,Ełk

240 000 zł37 m² 6 417,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie w mieście Ełk. Mazury - Osiedle Jeziorna Osiedle Jeziorna (baranki) położone w płdn.-zachodniej części miasta przy jeziorze Ełckim. Na osiedlu liczne punkty handlowo-usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Teresy z Kalkuty

Jeziorna,Ełk

315 000 zł45 m² 6 984,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji na osiedlu Jeziorna. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 4 piętrowego bloku posadowionego przy ul. Matki Teresy z Kalkuty 7 w Ełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jana Pawła II

Jeziorna,Ełk

320 000 zł68 m² 4 692,08 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Rewelacyjna okazja dla inwestorów i osób szukających mieszkania z potencjałem w Ełku! Do sprzedaży oferujemy trzypokojowe mieszkanie z widokiem na jezioro Ełckie, położone na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mariampolska

Jeziorna,Ełk

330 000 zł60 m² 5 481,73 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 60,20 m2 usytuowane na III piętrze w budynku przy ul. Mariampolskiej w Ełku. Lokal składa się z kuchni, dużego pokoju, 2 sypialni, łazienki, wc oraz przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Ełk

Jeziorna,Ełk

585 000 zł92 m² 6 393,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Północ Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż apartament o wysokim standardzie wykończenia na osiedlu Jeziorna w Ełku z widokiem na jezioro. Uwaga! promocja! Lokal położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Samsela

Jeziorna,Ełk

399 000 zł62 m² 6 466,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ełku przy ul. bp. Edwarda Samsela 1 (os. Jeziorna). Lokal znajduje się na trzecim piętrze, na którego powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolbe

Jeziorna,Ełk

570 000 zł58 m² 9 825,89 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie z garażem podziemnym, miejscem parkingowym przy wejściu do budynku oraz piwnicą. Jeziorna Towers - to jedna z ostatnich, a zarazem najwyższych inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Samsela

Jeziorna,Ełk

330 000 zł61 m² 5 436,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 57,30m2, położonego na trzecim piętrze kameralnego budynku na Osiedlu Jeziorna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jeziorna

Jeziorna,Ełk

536 000 zł67 m² 7 994,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Sprzedam mieszkanie o pięknym, ustawnym rozkładzie pomieszczeń o powierzchni użytkowej 67,05 m2. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze budynku położonego na osiedlu Jeziorna w Ełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jeziorna

Jeziorna,Ełk

769 000 zł103 m² 7 494,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja! Przestronne, słoneczne mieszkanie o pow. 102,61 m2, położone na V piętrze w nowym budynku z windą, zlokalizowanym w Ełku na os. Jeziorna. Lokal w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Samsela

Jeziorna,Ełk

1 950 zł46 m² 42,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne klimatyczne mieszkanie z widokiem na jezioro i dużym balkonem. Kuchnia połączona z salonem, osobny mniejszy pokój. W pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania. Jest pownica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jana Pawła II

Jeziorna,Ełk

469 000 zł68 m² 6 897,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 68,10 m2 położone przy ulicy Jana Pawła II usytuowane na II piętrze. Lokal składa się z dużego pokoju dziennego połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kolbe

Jeziorna,Ełk

1 400 zł67 m² 20,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m2, usytuowane na trzecim piętrze w apartamentowcu Jeziorna Towers. Mieszkanie wykończone, umeblowane i wyposażone. Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jana Pawła II

Jeziorna,Ełk

283 000 zł48 m² 5 895,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Słoneczne mieszkanie o powierzchni 48,5 m2 położone na Osiedlu Jeziorna, przy ulicy Jana Pawła II. Lokal składa się z przestrzennego pokoju dziennego połączonego z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jeziorna,Ełk

770 000 zł113 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie z ogromnym potencjałem o pow. 112,75 m2, położone na VI piętrze w nowym bloku z windą przy ul. Św. M. M. Kolbego. Lokal w stanie deweloperskim, do samodzielnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jeziorna

Jeziorna,Ełk

335 000 zł64 m² 5 234,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Nowocześnie wykończone mieszkanie 3 pokojowe o pow. 64,20 m2 położone na III piętrze bloku przy ul. Jana Pawła II. Lokal gustownie wykończony pod klucz, umeblowany, ewentualnie do drobnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Jeziorna,Ełk

1 000 zł53 m² 18,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Wynajmę mieszkanie o powierzchni 53m2, trzy pokoje, kuchnia i łazienka. Mieszkanie mieści się w bloku przy ulicy Jana Pawła II na pierwszym piętrze. Blok został wybudowany z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Teresy z Kalkuty

Jeziorna,Ełk

379 000 zł65 m² 5 830,77 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedam mieszkanie 65m , na ulicy Matki Teresy z Kalkuty sloneczne, po generalnym remoncie nie wymagające żadnych wkładów finansowych, niski czynsz Wspólnota, z funkcjonalnym rozmieszczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Jeziorna

Jeziorna,Ełk

500 000 zł179 m² 2 799,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:6 170 m²

Na Sprzedaż lokal (z udziałem w działce gruntu) położony w Ełku na os. Jeziorna. Pow. użytkowa 178,60 m2, na którą składa się przestronna sala usługowa, zaplecze kuchenne, zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Jeziorna

Jeziorna,Ełk

3 500 zł179 m² 19,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:6 170 m²

Do wynajęcia lokal (z udziałem w działce gruntu) położony w Ełku na os. Jeziorna. Pow. użytkowa 178,60 m2, na którą składa się przestronna sala usługowa, zaplecze kuchenne, zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Jana Pawła II

Jeziorna,Ełk

135 000 zł36 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie w bloku z 1991r. w samym sercu osiedla jeziorna (baranki). 2 pokoje, kuchnia, łazienka. Mieszkanie świerzo po remoncie - wymienione okna na pcv, instalacja energetyczna,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij