cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości Ełk Osiedle Konieczki
19 ogłoszeń
Od najnowszych
19 ogłoszeń
45 000 zł300 m² 150 zł/m²
Rynek pierwotny
642 635 zł75,26 m² 8 538,87 zł/m²
Rynek pierwotny
414 000 zł51,75 m² 8 000 zł/m²
Rynek pierwotny
429 008 zł51,75 m² 8 290 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
460 000 zł46,10 m² 9 978,31 zł/m²
Działka komercyjna Ełk
Konieczki,Ełk
3 999 000 zł21 102 m² 189,51 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Ełk
Konieczki,Ełk
235 000 zł1 470 m² 159,86 zł/m²
450 000 zł71,50 m² 6 293,71 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe Ełk
Konieczki,Ełk
415 000 zł61 m² 6 803,28 zł/m²
Mieszkanie z garażem
Konieczki,Ełk
614 000 zł67 m² 9 164,18 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Ełk
Konieczki,Ełk
250 000 zł1 001 m² 249,75 zł/m²
Mieszkanie z aneksem
Konieczki,Ełk
379 000 zł55,90 m² 6 779,96 zł/m²
Apartament 3-pokojowy
Konieczki,Ełk
615 000 zł59,67 m² 10 306,69 zł/m²
Mieszkanie z garażem, ul. Fieldorfa Nila
Konieczki,Ełk
589 000 zł58,89 m² 10 001,70 zł/m²
Mieszkanie, ul. Witosa
Konieczki,Ełk
450 000 zł74,80 m² 6 016,04 zł/m²
Rynek pierwotny
Apartament 2-pokojowy, ul. Fieldorfa Nila
Konieczki,Ełk
400 000 zł38,79 m² 10 311,94 zł/m²
Działka budowlana Ełk
Konieczki,Ełk
229 000 zł1 133 m² 202,12 zł/m²
Budynek użytkowy, ul. Sikorskiego
Konieczki,Ełk
1 800 000 zł494 m² 3 643,72 zł/m²
Magazyn, ul. Bora-Komorowskiego
Konieczki,Ełk
70 000 zł16 m² 4 375 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa
Konieczki,Ełk
359 000 zł52,40 m² 6 851,15 zł/m²
Działka, ul. Konieczki
Konieczki,Ełk
227 000 zł811 m² 279,90 zł/m²
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bahrkego
Konieczki,Ełk
455 000 zł79 m² 5 744,95 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego
Konieczki,Ełk
370 000 zł41 m² 8 998,05 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z garażem, ul. Bora-Komorowskiego
Konieczki,Ełk
545 000 zł60 m² 9 133,57 zł/m²
Archiwalne
Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Bora-Komorowskiego
Konieczki,Ełk
16 000 zł13 m² 1 230,77 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bora-Komorowskiego
Konieczki,Ełk
350 000 zł47 m² 7 383,97 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego
Konieczki,Ełk
570 000 zł61 m² 9 342,73 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Ełk, Konieczki
Włącz powiadomienia
- ...
- 1
- 2