Lokal handlowy, ul. Kościuszki

Kościuszki, Ełk, warmińsko-mazurskie

  • 1 450 000 zł
  • 823,90 m²
  • 1 759,92 zł/m²

Zdjęcie

Justyna Pieńkows...

Skontaktuj się

Lokal handlowy, ul. Kościuszki

Kościuszki, Ełk, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
5 maja 2026

1 450 000 zł

823,90 m²

1 759,92 zł/m²

Lokal handlowy, ul. Kościuszki

Zaktualizowane: 5 maja 2026

1 450 000 zł 823,90 m² 1 759,92 zł/m²

Przeznaczenie:
handlowo-usługowe
Pomieszczenia:
10

Pomieszczenia:

10

• Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 1 450 000 zł (1 759,92 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Media: ogrzewanie: olej opałowy, centralne ogrzewanie
  • Źródło: biuro nieruchomości: FREEDOM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 05.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 2139/3685/OLS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

To propozycja dla osób szukających nieruchomości z realnym potencjałem inwestycyjnym zarówno pod działalność komercyjną, jak i projekt łączący funkcję usługową oraz mieszkalną.
Budynek o powierzchni zabudowy 269,30 m², posadowiony na działce 515 m², składa się z czterech pełnowartościowych poziomów, które dają szerokie możliwości aranżacyjne i funkcjonalne. Powierzchnia użytkowa całego budynku to ponad 800 m2. (...)

Agent

Justyna Pieńkowska

531 900...

531 900 256

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

531 900...

531 900 256

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości