Mieszkanie, ul. Tuwima
Tuwima, Ełk, warmińsko-mazurskie
- 320 000 zł
- 63 m²
- 5 079,37 zł/m²
Mieszkanie, ul. Tuwima
Tuwima, Ełk, warmińsko-mazurskie
zaktualizowane:
23 kwietnia 2019
Mieszkanie, ul. Tuwima
Zaktualizowane: 23 kwietnia 2019
320 000 zł 63 m² 5 079,37 zł/m²
parter/4
3
-
parking publiczny / na ulicy
-
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 320 000 zł (5 079,37 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 63 m², 3 pokoje, 1 łazienka
- Budynek: rok budowy: 1
- Rozkład mieszkania: piętro 0/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Łazienka: oddzielne WC
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: mieszkajusiebie.pl, zaktualizowane: 23.04.2019
- numer ogłoszenia: MUS/314335
Lokalizacja
- Adres: Tuwima, Ełk, ełcki, warmińsko-mazurskie
Opis nieruchomości
Prezentuję Państwu mieszkanie w Ełku Osiedle Tuwima,
Mieszkanie o powierzchni 63 m2 użytkowych usytuowane jest na parterze.
Składa się z:
- 2 sypialni,
- salonu z aneksem kuchennym
- łazienki
- wc,
- balkonu
Zapraszam do obejrzenia nieruchomości
Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości!
Współpracujemy z niezależnymi, doświadczonymi ekspertami finansowymi, którzy (...)