Ogłoszenie archiwalne

Mieszkanie, ul. Bora-Komorowskiego

Bora-Komorowskiego, Ełk, warmińsko-mazurskie

  • 570 000 zł
  • 61,01 m²
  • 9 342,73 zł/m²

Mieszkanie, ul. Bora-Komorowskiego

Bora-Komorowskiego, Ełk, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
14 listopada 2024

570 000 zł

61,01 m²

9 342,73 zł/m²

Mieszkanie, ul. Bora-Komorowskiego

Zaktualizowane: 14 listopada 2024

570 000 zł 61,01 m² 9 342,73 zł/m²

Piętro:
-
Liczba pokoi:
3

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 570 000 zł (9 342,73 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 61,01 m², 3 pokoje; stan: bardzo dobry
  • Rozkład mieszkania: piętro
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mieszkanie o pow. 61,01 m2 usytuowane na II piętrze w budynku przy ul. Bora Komorowskiego w Ełku. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 3,70 m2. Budynek z 2019 r., winda. Mieszkanie o bardzo dobrym układzie funkcjonalnym, dwustronne, dobrze doświetlone. Lokal w bardzo dobrym stanie technicznym, o podwyższonym standardzie wykończenia. Na podłogach terakota. (...)

Kontakt

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://elk.nieruchomosci-online.pl/mieszkanie,na-sprzedaz/25141815.html