Kawalerka Ełk

Ełk, warmińsko-mazurskie

  • 210 000 zł
  • 26,60 m²
  • 7 894,74 zł/m²

Zdjęcie

Wojciech Ogonows...

Skontaktuj się

Kawalerka Ełk

Ełk, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

210 000 zł

26,60 m²

7 894,74 zł/m²

Kawalerka Ełk

Zaktualizowane: 11 maja 2026

210 000 zł 26,60 m² 7 894,74 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Piętro:
1
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do odświeżenia

Piętro:

1

Liczba pokoi:

1

• Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 210 000 zł (7 894,74 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 26,60 m², 1 pokój; stan: do odświeżenia
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny
  • Rozkład mieszkania: piętro 1, jednopoziomowe
  • Czynsz: 310 zł
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż kawalerka w Centrum.

Mieszkanie o powierzchni 26,6 m 2 znajduje się na 1 piętrze.
Składa się z salonu, oddzielnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Czynsz podstawowy: 310 zł

Chcesz dowiedzieć się więcej lub obejrzeć nieruchomość? Skontaktuj się z nami - chętnie udzielimy szczegółowych informacji i zaprezentujemy nieruchomość na miejscu po wcześniejszym umówieniu - mieszkanie obecnie wynajmowane. (...)

Agent

Wojciech Ogonowski

515 522...

515 522 552

87 610 85 00

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

515 522...

515 522 552

87 610 85 00

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy