Mieszkanie, ul. Grodzieńska

Grodzieńska, Północ II, Ełk, warmińsko-mazurskie

  • 423 500 zł
  • 60,76 m²
  • 6 970,05 zł/m²

Zdjęcie

Marta Kacprzyk

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Grodzieńska

Grodzieńska, Północ II, Ełk, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

423 500 zł

60,76 m²

6 970,05 zł/m²

Mieszkanie, ul. Grodzieńska

Zaktualizowane: 15 maja 2026

423 500 zł 60,76 m² 6 970,05 zł/m²

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do odświeżenia

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 423 500 zł (6 970,05 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 60,76 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do odświeżenia
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 694 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania przy ul. Grodzieńskiej 16 na spokojnym os. "Północ II" . Nieruchomość o powierzchni 60,76 m2 położona na IV piętrze. Trzy pokoje z osobną kuchnią sprawiają, że mieszkanie to świetny wybór dla rodziny.

Mieszkanie dwustronne i ciepłe. Świetna opcja dla osób które chciałyby kupić mieszkanie bez większych nakładów - drobny remont/odświeżenie ścian pozwala na szybką przeprowadzkę. (...)

Agent

Marta Kacprzyk

886 018...

886 018 067

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

886 018...

886 018 067

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.