Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż Ełk - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Łukasiewicza

Ełk,warmińsko-mazurskie

1 250 000 zł902 m² 1 385,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 796 m²

Budynek magazynowy z rampą (możliwość zjazdu wózków z rampy na plac manewrowy). W budynku jest część biurowa oraz socjalna - ogrzewanie piecem olejowym. Nowoczesny system monitoringu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Suwalska

Ełk,warmińsko-mazurskie

2 899 994 zł2 371 m² 1 223,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:3 050 m²

Oferujemy do sprzedaży biurowiec z wynajętą w ok. 80% powierzchnią. Obiekt położony jest w dzielnicy przemysłowej, tuż przy obwodnicy, na trasie wylotowej w kierunku Augustowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

12 975 zł15 m² 870,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Uprzejmie informujemy, że w dniu 14.07.2014r. o godz. 10:00 w Kancelarii Komornika Sądowego Adama Ciesielskiego, mającej siedzibę przy ul. Chopina 6a, 19-300 Ełk. Odbędzie się sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

28 000 zł15 m² 1 895,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Ełk, os. Jeziorna. Garaż pod blokiem z własnym wejściem od strony piwnicy. Teren bloku i parking ogrodzone z automatyczną bramą wjazdową na posesję. Garaż sprzedawany wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Wojska Polskiego

Ełk,warmińsko-mazurskie

25 000 zł20 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Garaż w Ełku. Garaż jednostanowiskowy o pow. ok. 20 m.kw. położony na tyłach ogrodzonej posesji "administratora" przy ul. Wojska Polskiego. Garaż suchy, docieplony, z prądem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Mickiewicza

Ełk,warmińsko-mazurskie

240 000 zł1 384 m² 173,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 384 m²

Lokal usługowy z rampą po byłej hurtowni mięsa i wędlin w centrum Ełku (ul. Mickiewicza 37), z możliwością przystosowania pod biura. Powierzchnia użytkowa 552mkw (7 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

2 300 000 zł530 m² 4 339,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:541 m²

Nieruchomość nad jeziorem a jednocześnie przy głównej ulicy miasta. Nieruchomość składająca się z dwóch budynków o łącznej powierzchni 530m2. Dom dwukondygnacyjny z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

1 640 m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Ełk, sprzedam dom jednorodzinny oraz hale o powierzchni 220m2 + 360m2 + 360m2 + 700 m2 + pomieszczenia biurowe. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż wolnostąjacy, ul. Gizewiusza

Ełk,warmińsko-mazurskie

15 000 zł16 m² 937,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam garaż z kanałem przy ul Gizewiusza. Cena 15 tyś (do negocjacji).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony, ul. Towarowa

Ełk,warmińsko-mazurskie

1 500 052 zł6 064 m² 247,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:5 316 m²

Nieruchomość zabudowana. Dwa budynki magazynowe, jeden z nich z pomieszczeniami socjalno- biurowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

31 000 zł17 m² 1 823,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

sprzedam garaz na ul.Jana Pawla 20 w podziemiu wjazd przez dodatkowa brame otwierana na pilota

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij