Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania Ełk – oferty mieszkań na Warmii i Mazurach

155 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

155 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tuwima

Ełk,warmińsko-mazurskie

710 000 zł74 m² 9 594,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Nowoczesne 3 pokoje, 74 m , 3x balkon,wysoki standard. gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż przestronne i nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 74 m , położone na 3/4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

364 760 zł44 m² 8 290 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i tarasu z ogródkiem. Lokal znajduje się w inwestycji Modern House II.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

567 936 zł78,88 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc i tarasu. Lokal znajduje się w inwestycji Modern House II.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

583 712 zł78,88 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji Modern House II.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 050 000 zł71,12 m² 14 763,78 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Z przyjemnością prezentuję.

Szczegóły ogłoszenia

318 000 zł46,49 m² 6 840,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,49 m , położone na 3. piętrze w bloku przy ul. Sezamkowej 7/9/11 w Ełku, na spokojnym osiedlu Zatorze w otoczeniu zieleni, rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

341 000 zł38 m² 8 973,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m przy ul. Tuwima. To bardzo spokojna okolica z dużym parkingiem przed klatką i za blokiem. Z mieszkania rozciąga się piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 000 zł53,80 m² 7 899,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

**gotowe do odbioru** *o% podatku pcc* * 3 przestronne pokoje z aneksem kuchennym (53,8 m2), * balkon od strony południowej (6,8m2), * kameralne osiedle z własnym placem zabaw, * miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 844 zł107,33 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, antresoli, łazienki i loggii. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

434 869 zł65,72 m² 6 617 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, antresoli, łazienki i dwóch loggii. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

852 081 zł123,49 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i jadalnią, antresoli, łazienki i dwóch balkonów.

Szczegóły ogłoszenia

432 000 zł60 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie Ełk, ul. Wojska Polskiego Na sprzedaż przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,8 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł80 m² 25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie umeblowane na ulicy Tuwima 3. 80m2. Mieszkanie składa się z 1 sypialni oraz przestronnego pokoju z kuchnia, łazienki, oddzielnego wc i przedpokoju. Piętro 3/4 bez.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Miłosza

Ełk,warmińsko-mazurskie

710 000 zł67 m² 10 597,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne mieszkanie 67 m z dużym balkonem ul. Miłosza, blok 7 Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67 m , położone na 3. piętrze w nowoczesnym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł85,35 m² 7 838,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż - przestronne 4-pokojowe mieszkanie z dużą kuchnią i jadalnią - tylko 100 m od jeziora! Oferujemy atrakcyjne, jasne i zadbane mieszkanie , wykończone z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł88,31 m² 8 832,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

To nie jest zwykłe mieszkanie. To rzadka okazja dla koneserów spokoju, którzy nie chcą rezygnować z życia w ścisłym centrum Ełku. Odkryj dwupoziomową przestrzeń o powierzchni 88,31.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł48,92 m² 4 190,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 48,92 m , położonego na 2 piętrze urokliwej kamienicy przy ul. Sikorskiego 27 w Ełku. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

442 081 zł47,08 m² 9 390 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego, sypialni, łazienki i tarasów. Lokal znajduje się w inwestycji Ultra Marina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

452 934 zł42,77 m² 10 590 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego, sypialni, łazienki i balkonu.Lokal znajduje się w inwestycji Ultra Marina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

512 701 zł47,08 m² 10 890 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji Ultra Marina.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł60,05 m² 12 822,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni 60,05 m , usytuowany na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z windą, oddanego do użytku w 2025 roku, położonego w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł72,50 m² 5 489,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 72,50 m , położone na trzecim piętrze budynku mieszkalnego przy ul. Wojska Polskiego w Ełku. To ciepłe i doskonale nasłonecznione.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Lista ogłoszeń

780 000 zł109 m² 7 155,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 109 m , położone przy ul. Gdańskiej 40. To dwupoziomowe, klimatyczne wnętrze zachwyca wysokim stropem oraz oryginalnymi drewnianymi belkami,.

Szczegóły ogłoszenia

212 000 zł45,04 m² 4 706,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w samym sercu Ełku, w stylowej kamienicy przy ul. Gdańskiej 33. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze budynku, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

414 129 zł56,73 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mamy na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w nowym bloku. Powierzchnia mieszkania to 56,73m2 plus 2,93 komórki lokatorskiej znajdującej się na tym samym piętrze. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

414 129 zł56,73 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł45,50 m² 5 934,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 45,5 m , położone w bardzo przyjaznej lokalizacji przy ul. Sikorskiego 2. Lokal znajduje się na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł55,95 m² 6 344,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55,95m2 położone na 3 piętrze w bloku przy ul. Jana Pawła II 10. Blok usytuowany jest ok. 150m od promenady nad jeziorem. Na przeciwko znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka z oddzielną kuchnią Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

210 000 zł26,60 m² 7 894,74 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka w Centrum. Mieszkanie o powierzchni 26,6 m 2 znajduje się na 1 piętrze. Składa się z salonu, oddzielnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tuwima

Ełk,warmińsko-mazurskie

730 000 zł97,56 m² 7 482,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Przestronne, ustawne i przytulne, 4-pokojowe mieszkanie w Ełku, idealne dla rodziny z dziećmi. Położone na 3. i 4. piętrze budynku z 2008 roku przy ul. Tuwima 3. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł71,50 m² 6 293,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż duże, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71,5 m , położone przy ul. Bora Komorowskiego 5 w Ełku. Lokal charakteryzuje się bardzo dobrym rozkładem pomieszczeń, co czyni go.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł45 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Pośrednikom dziękuję! Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie o pow. 45 m położone w Ełku przy ul. Matki Teresy z Kalkuty 6, osiedle Jeziorna W skład mieszkania wchodzą: - duży, jasny.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł63,69 m² 10 189,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie położone w Ełk przy ul. Tuwima 22. To wyjątkowa propozycja dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia - zarówno na start, jak i dla.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł61,95 m² 4 826,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Północ Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,95 m2, zlokalizowane na III piętrze przy ul. Kościuszki 8 w Ełku. Cena lokalu mieszkalnego wynosi 299.000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł68,73 m² 7 274,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Mieszkanie 3 pokoje + garaż.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł46,20 m² 6 926,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 46,20 m , położone w Ełku przy ul. Wojska Polskiego 44, na IV piętrze. Lokal wyróżnia się bardzo praktycznym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

434 280 zł56,40 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowe do odbioru! * biura nieruchomości* *o% podatku pcc* * 3 pokoje z aneksem kuchennym (56,4 m2), * balkon od strony południowej (3,6 m2), * kameralne osiedle z własnym placem zabaw, * miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł60 m² 6 583,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z bardzo dobrych części Ełku bezpośrednio przy promenadzie ełckiej, z malowniczym widokiem na jezioro. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł62,13 m² 7 387,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż: słoneczne, przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie z ogródkiem - ul. Kilińskiego 13 Oferuję wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 62,18 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł124,30 m² 5 953,34 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Klimatyczne mieszkanie o powierzchni użytkowej 124,3 m , położone w zabytkowej kamienicy przy ul. Armii Krajowej 8 w Ełku II piętro, ścisłe centrum, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł48,95 m² 5 822,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48,95 m2 położone w bloku przy ul. Sikorskiego w Ełku. Lokal usytuowany na III piętrze, dwustronny. Składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł72,63 m² 11 000,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż Nowoczesne mieszkanie w apartamentowcu Baczyńskiego Lokalizacja: ul. Baczyńskiego 3 Powierzchnia: 72,63 m Piętro: parter Układ: 3 pokoje + aneks kuchenny Opis nieruchomości: na.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł44,50 m² 8 764,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w centralnej części Ełku, przy ul. Wojska Polskiego 34, to propozycja dla osób, które szukają gotowego produktu inwestycyjnego idealnego zarówno pod najem krótkoterminowy,.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł41 m² 3 902,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 41 m z garażem Rożyńsk 15 km od Ełku Cisza, spokój, piękna okolica, dobra cena. czego chcieć więcej? Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł41,50 m² 55,42 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia od 1 lipca 2026 r. Lokalizacja: mieszkanie położone jest na parterze budynku przy ul. Św. M. M. Kolbe 3C, w atrakcyjnej okolicy blisko Jeziora Ełckiego, miejskiej plaży oraz.

Szczegóły ogłoszenia

877 000 zł65 m² 13 492,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż dwupoziomowy apartament o powierzchni 65,00 m , położony na III piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Nadjeziornej w Ełku. To propozycja dla osób ceniących wysoki.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.