Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania Ełk Osiedle Jeziorna

28 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

28 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

770 000 zł60,05 m² 12 822,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni 60,05 m , usytuowany na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z windą, oddanego do użytku w 2025 roku, położonego w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 180 zł68,05 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego, trzech sypialni, łazienki, wc i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji Ultra.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

739 673 zł97,07 m² 7 620 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego dwupoziomowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego, dwóch sypialni, antresoli, łazienki i dwóch balkonów. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

393 593 zł38,25 m² 10 290,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji Ultra Marina.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

370 000 zł28 m² 13 214,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 28 m , położone na III piętrze w nowoczesnym apartamentowcu Ultra Marina przy ul. E. Samsela 4 w Ełku. Nieruchomość jest wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł45 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Pośrednikom dziękuję! Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie o pow. 45 m położone w Ełku przy ul. Matki Teresy z Kalkuty 6, osiedle Jeziorna W skład mieszkania wchodzą: - duży, jasny.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł44,63 m² 6 385,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Rezerwacja! północ Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,63m2, zlokalizowane na II piętrze V-kondygnacyjnego budynku przy ulicy Jana Pawła II 1a w Ełku.

Szczegóły ogłoszenia

414 129 zł56,73 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mamy na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w nowym bloku. Powierzchnia mieszkania to 56,73m2 plus 2,93 komórki lokatorskiej znajdującej się na tym samym piętrze. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 261 zł81,26 m² 7 350 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Nowoczesny, 4-pokojowy apartament składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 3 sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji Jeziorna 18 w Ełku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

677 951 zł92,87 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Nowoczesny, 4-pokojowy apartament składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 3 sypialni, 2 łazienek, garderoby i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji Jeziorna 18.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 310 zł68,90 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Nowoczesny, 3-pokojowy apartament składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji Jeziorna 18 w Ełku.

Szczegóły ogłoszenia

414 129 zł56,73 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł41,50 m² 55,42 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia od 1 lipca 2026 r. Lokalizacja: mieszkanie położone jest na parterze budynku przy ul. Św. M. M. Kolbe 3C, w atrakcyjnej okolicy blisko Jeziora Ełckiego, miejskiej plaży oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 000 zł44,30 m² 8 781,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w apartamentowcu na osiedlu Jeziorna w Ełku, w pobliżu Jeziora Ełckiego. Nieruchomość w stanie deweloperskim o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł106,14 m² 7 066,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż samodzielny lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 58,64 m , położony w nowym budynku w zabudowie szeregowej przy ul. św. Rafała Kalinowskiego w Ełku , na.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł46,70 m² 38,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, przy ul. Matki Teresy z Kalkuty 5 w Ełku na osiedlu Jeziorna. Metraż oferowanej nieruchomości to 46,70 m2, w skład którego wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł55,95 m² 6 344,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55,95m2 położone na 3 piętrze w bloku przy ul. Jana Pawła II 10. Blok usytuowany jest ok. 150m od promenady nad jeziorem. Na przeciwko znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł44 m² 8 636,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Wygodne mieszkanie blisko jeziora! Na sprzedaż oferujemy wygodne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,60 m2 , usytuowane na parterze w jednym z nowszych bloków na osiedlu (z 2006 r.), przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 000 zł154,84 m² 5 618,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż samodzielny lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 131,74 m , położony w nowym budynku w zabudowie szeregowej przy ul. Św. Rafała Kalinowskiego w Ełku , na.

Szczegóły ogłoszenia

677 951 zł92,87 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mamy na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w nowym bloku. Powierzchnia mieszkania to 92,87m 2 plus 2,91m2 komórki lokatorskiej znajdującej się na tym samym piętrze. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

412 669 zł56,53 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mamy na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w nowym bloku. Powierzchnia mieszkania to 56,53m2 plus 2,93m2 komórki lokatorskiej znajdującej się na tym samym piętrze. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

375 000 zł60,21 m² 6 228,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,21 m , zlokalizowane przy ul. Jana Pawła II 4 To propozycja dla osób, które szukają nieruchomości z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł63,30 m² 5 497,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Szukacie Państwo mieszkania w dogodnej lokalizacji, z pełną infrastrukturą pozwalającą wygodnie funkcjonować? Coś na własne potrzeby mieszkaniowe lub też inwestycyjnie? Może mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł57,75 m² 7 099,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż mieszkanie w Ełku o powierzchni 57,75 m , położone na drugim piętrze w bloku przy ul. Jana Pawła II. Mieszkanie jest bardzo słoneczne , zadbane i funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł157,88 m² 5 193,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż samodzielny lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 134,78 m , położony w nowym budynku w zabudowie szeregowej przy ul. Św. Rafała Kalinowskiego w Ełku , na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł85,40 m² 7 014,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 85,40 m , położone na III/IV piętrze w bloku przy ulicy Jana Bosko w Ełku. Dzięki przemyślanemu układowi pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

464 757 zł58,83 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w nowym bloku. Powierzchnia mieszkania to 58,93m2 plus 2,91 komórki lokatorskiej znajdującej się na tym samym piętrze. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł51 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia atrakcyjne, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane na os. Jeziorna w Ełku przy ul. Jeziorna 19. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł60,70 m² 6 754,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 60,70 m , położone na trzecim i czwartym piętrze w bloku przy ulicy Jana Pawła II w Ełku. Lokal zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł50,73 m² 6 859,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 54,54 m (w tym piwnica 3,81 m ), położone na 3. i 4. piętrze w budynku przy ul. Wielkanocnej 6 w Ełku. To.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł63,90 m² 7 809,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Oferta sprzedaży mieszkania dwupoziomowego na osiedlu Jeziorna w Ełku, przy ul. Matki Teresy z Kalkuty. Mieszkanie o powierzchni 63,9 m2 rozmieszczone jest na trzecim i czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do Państwa dyspozycji komfortowe dwupokojowe mieszkanie mieszczące się na osiedlu Jeziorna w nowym budownictwie przy ul. Samsela. Bezpośrednio przy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mariampolska

Jeziorna,Ełk

412 000 zł60 m² 6 842,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować państwu mieszkanie o pow. 60,21 m2 znajdujące się na IV piętrze budynku przy ul. Mariampolska 2. Oferta idealna dla tych którzy poszukują gotowych rozwiązań -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Ełk

Jeziorna,Ełk

1 000 zł77 m² 12,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Ełk prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na wynajem na osiedlu baranki o powierzchni 77,20 m2 przy ulicy Jana Pawła II 8 w Ełku z przepięknym widokiem na Jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolbe

Jeziorna,Ełk

650 000 zł65 m² 10 012,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,92m2 położone w nowoczesnej inwestycji Jeziorna Towers przy ul. św. M.M. Kolbego 3b. Nieruchomość usytuowana jest na 1 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popiełuszki

Jeziorna,Ełk

390 000 zł60 m² 6 477,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu baranki o powierzchni 60,21 m2 przy ulicy Popiełuszki 8. Zapraszam do obejrzenia wirtualnego spaceru 360 stopni:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolbe

Jeziorna,Ełk

510 000 zł59 m² 8 617,78 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie o powierzchni 59,18m2 położone w bloku z 2018 roku (jeziorna Towers) przy ul. św. M.M. Kolbe 3. Mieszkanie zlokalizowane na wyższym parterze do którego dostaniemy się windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Ełk

Jeziorna,Ełk

369 000 zł44 m² 8 329,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolbe

Jeziorna,Ełk

539 000 zł59 m² 9 107,81 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie o powierzchni 59,18m2 położone w bloku z 2018 roku (jeziorna Towers) przy ul. św. M.M. Kolbe 3. Mieszkanie zlokalizowane na parterze do którego dostaniemy się windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ełk

Jeziorna,Ełk

455 000 zł65 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Wygodne mieszkanie blisko jeziora! Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania o powierzchni 61,10 m2 , które z niecierpliwością oczekuje na nowych właścicieli! Znajduje się ono na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielkanocna

Jeziorna,Ełk

380 000 zł44 m² 8 636,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wielkanocna

Jeziorna,Ełk

398 000 zł50 m² 7 960 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Gustowne mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Zapraszam do zapoznania się z ofertą gustownie wykończonego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 49,80 m2 , położonego na III i IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świackiego Sępa

Jeziorna,Ełk

456 900 zł59 m² 7 806,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Odpoczywaj, mieszkaj, wynajmuj na mazurach. Nowoczesny, apartament dla Ciebie i Twojej rodziny jest już gotowy! Zapraszamy do odkrycia nowego wymiaru komfortu i wygody w naszym urokliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Jeziorna,Ełk

359 000 zł60 m² 5 962,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, mieszkanie o powierzchni 60,21m2 położone w bloku przy ul. Jana Pawła II 3 na 4 piętrze. Z okna z sypialni i kuchni widać jezioro do którego spacerem mamy 2 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jeziorna,Ełk

556 000 zł77 m² 7 190,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Matki Teresy z Kalkuty w Ełku na osiedlu Jeziorna. Mieszkanie o powierzchni 77 m2 jest usytuowane na trzecim piętrze. To doskonała propozycja dla tych,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij