Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania Ełk Osiedle Jeziorna

28 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

28 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Teresy z Kalkuty

Jeziorna,Ełk

799 000 zł120 m² 6 658,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Wykończone mieszkanie dwupoziomowe na Mazurach. Na osiedlu Jeziorna w Ełku. Może stanowić doskonałą inwestycję pod wynajem. Położone w świetnej lokalizacji blisko jeziora, plaży miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Jeziorna,Ełk

305 000 zł55 m² 5 535,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż rozkładowe, ustawne mieszkanie położone w Ełku przy ul. Jana Pawła II 22 (os. Jeziorna) - piętro czwarte. Powierzchnia lokalu to 55,10 m2 na których wydzielono: * salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielkanocna

Jeziorna,Ełk

655 000 zł81 m² 8 086,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Wygodne i ustawne duże mieszkanie 4 pokojowe z widokiem na las. Zapraszam na prezentację przestronnego mieszkania o powierzchni 81 m2, znajdującego się przy ul. Wielkanocnej 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkanocna

Jeziorna,Ełk

549 000 zł57 m² 9 699,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przedstawiam Państwu mieszkanie doskonałe dla rodziny, ale także na wynajem krótkoterminowy lub na długi okres. Nieruchomość zlokalizowana w malowniczej miejscowości Ełk, zaledwie kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ełk

Jeziorna,Ełk

240 000 zł37 m² 6 417,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie w mieście Ełk. Mazury - Osiedle Jeziorna Osiedle Jeziorna (baranki) położone w płdn.-zachodniej części miasta przy jeziorze Ełckim. Na osiedlu liczne punkty handlowo-usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Teresy z Kalkuty

Jeziorna,Ełk

315 000 zł45 m² 6 984,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji na osiedlu Jeziorna. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 4 piętrowego bloku posadowionego przy ul. Matki Teresy z Kalkuty 7 w Ełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jana Pawła II

Jeziorna,Ełk

320 000 zł68 m² 4 692,08 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Rewelacyjna okazja dla inwestorów i osób szukających mieszkania z potencjałem w Ełku! Do sprzedaży oferujemy trzypokojowe mieszkanie z widokiem na jezioro Ełckie, położone na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mariampolska

Jeziorna,Ełk

330 000 zł60 m² 5 481,73 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 60,20 m2 usytuowane na III piętrze w budynku przy ul. Mariampolskiej w Ełku. Lokal składa się z kuchni, dużego pokoju, 2 sypialni, łazienki, wc oraz przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Ełk

Jeziorna,Ełk

585 000 zł92 m² 6 393,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Północ Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż apartament o wysokim standardzie wykończenia na osiedlu Jeziorna w Ełku z widokiem na jezioro. Uwaga! promocja! Lokal położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Samsela

Jeziorna,Ełk

399 000 zł62 m² 6 466,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ełku przy ul. bp. Edwarda Samsela 1 (os. Jeziorna). Lokal znajduje się na trzecim piętrze, na którego powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolbe

Jeziorna,Ełk

570 000 zł58 m² 9 825,89 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie z garażem podziemnym, miejscem parkingowym przy wejściu do budynku oraz piwnicą. Jeziorna Towers - to jedna z ostatnich, a zarazem najwyższych inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Samsela

Jeziorna,Ełk

330 000 zł61 m² 5 436,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 57,30m2, położonego na trzecim piętrze kameralnego budynku na Osiedlu Jeziorna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jeziorna

Jeziorna,Ełk

536 000 zł67 m² 7 994,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Sprzedam mieszkanie o pięknym, ustawnym rozkładzie pomieszczeń o powierzchni użytkowej 67,05 m2. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze budynku położonego na osiedlu Jeziorna w Ełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jeziorna

Jeziorna,Ełk

769 000 zł103 m² 7 494,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja! Przestronne, słoneczne mieszkanie o pow. 102,61 m2, położone na V piętrze w nowym budynku z windą, zlokalizowanym w Ełku na os. Jeziorna. Lokal w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Samsela

Jeziorna,Ełk

1 950 zł46 m² 42,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne klimatyczne mieszkanie z widokiem na jezioro i dużym balkonem. Kuchnia połączona z salonem, osobny mniejszy pokój. W pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania. Jest pownica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jana Pawła II

Jeziorna,Ełk

469 000 zł68 m² 6 897,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 68,10 m2 położone przy ulicy Jana Pawła II usytuowane na II piętrze. Lokal składa się z dużego pokoju dziennego połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kolbe

Jeziorna,Ełk

1 400 zł67 m² 20,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m2, usytuowane na trzecim piętrze w apartamentowcu Jeziorna Towers. Mieszkanie wykończone, umeblowane i wyposażone. Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jana Pawła II

Jeziorna,Ełk

283 000 zł48 m² 5 895,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Słoneczne mieszkanie o powierzchni 48,5 m2 położone na Osiedlu Jeziorna, przy ulicy Jana Pawła II. Lokal składa się z przestrzennego pokoju dziennego połączonego z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jeziorna,Ełk

770 000 zł113 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie z ogromnym potencjałem o pow. 112,75 m2, położone na VI piętrze w nowym bloku z windą przy ul. Św. M. M. Kolbego. Lokal w stanie deweloperskim, do samodzielnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jeziorna

Jeziorna,Ełk

335 000 zł64 m² 5 234,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Nowocześnie wykończone mieszkanie 3 pokojowe o pow. 64,20 m2 położone na III piętrze bloku przy ul. Jana Pawła II. Lokal gustownie wykończony pod klucz, umeblowany, ewentualnie do drobnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Jeziorna,Ełk

1 000 zł53 m² 18,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Wynajmę mieszkanie o powierzchni 53m2, trzy pokoje, kuchnia i łazienka. Mieszkanie mieści się w bloku przy ulicy Jana Pawła II na pierwszym piętrze. Blok został wybudowany z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Teresy z Kalkuty

Jeziorna,Ełk

379 000 zł65 m² 5 830,77 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedam mieszkanie 65m , na ulicy Matki Teresy z Kalkuty sloneczne, po generalnym remoncie nie wymagające żadnych wkładów finansowych, niski czynsz Wspólnota, z funkcjonalnym rozmieszczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Jana Pawła II

Jeziorna,Ełk

135 000 zł36 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie w bloku z 1991r. w samym sercu osiedla jeziorna (baranki). 2 pokoje, kuchnia, łazienka. Mieszkanie świerzo po remoncie - wymienione okna na pcv, instalacja energetyczna,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij