Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania do wynajęcia Ełk - Oferty wynajmu mieszkań

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tuwima

Tuwima,Ełk

1 400 zł32 m² 43,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 32,5 m znajdujące się na ostatnim piętrze (winda) w bloku przy ul. Tuwima 24 w Ełku. Dogodna lokalizacja w pobliżu przystanek autobusowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Nadjeziorna

Centrum,Ełk

3 200 zł51 m² 62,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do Państwa dyspozycji niepowtarzalny apartament mieszczący przy ulicy Armii Krajowej, w nowej, ekskluzywnej inwestycji Loftec (do dyspozycji m.in. własna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Pawła II

Baranki,Ełk

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 43m2, dwa pokoje. Mieszkanie odświeżone, przytulne i słoneczne. W bloku znajduje się żabka, mięsny, warzywniak, piekarnia, pizzeria, lekarz nfz, plac zabaw. Przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nadjeziorna

Ełk,warmińsko-mazurskie

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do Państwa dyspozycji nowy, komfortowy apartament mieszczący na ulicy Nadjeziorna, w nowej, bardzo ekskluzywnej inwestycji z pięknym widokiem na jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Ełk

Tuwima,Ełk

2 000 zł80 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umeblowane mieszkanie 80m2. Sybialnia z szafą w zabudowie.Blisko do jeziora i szkół. Przed blokiem plac zabaw dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne słoneczne mieszkanie do wynajęcia w centrum Ełku. Opłata 1200/miesiąc plus rachunki. Przeprowadzony generalny remont 2 lata temu. Możliwość oglądnięcia wieczorami 18-20. Dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Nadjeziorna

Ełk,warmińsko-mazurskie

2 600 zł68 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do Państwa dyspozycji niepowtarzalny apartament mieszczący na ulicy Nadjeziorna, w nowej, ekskluzywnej inwestycji (do dyspozycji m.in. własna siłownia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bora-Komorowskiego

Konieczki,Ełk

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gotowy do zamieszkania. Jasny, ciepły i elegancko wykończony apartament w nowej inwestycji przy ul. Bora Komorowskiego. Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Północ II,Ełk

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2, położone w Ełku przy ul. Warszawskiej 5 (os. Północ II). Lokal o dwustronnym rozkładzie pomieszczeń usytuowany jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Północ I,Ełk

1 999 zł55 m² 36,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ełk, ul. Piłsudskiego - mieszkanie 55m2 - 3 pokoje, 1 piętro z balkonem Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na wynajem w świetnej lokalizacji w Ełku, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Ełk,warmińsko-mazurskie

800 zł32 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Słoneczna kawalerka z widokiem na park

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

1 500 zł48 m² 31 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro m2olsztyn przedstawia mieszkanie w kamienicy na wynajem w centrum Ełku przy ulicy Wojska Polskiego, nieruchomość znajduje się na drugim piętrze, a składa się z: -Przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Ełk

Tuwima,Ełk

1 500 zł68 m² 22,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od stycznia 2024 r. dla pary lub singla przytulne mieszkanie znajdujące się na osiedlu Tuwima w Ełku. Lokum składa się z: -aneksu kuchennego wraz z salonem: lodówka, piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Baranki,Ełk

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl M2 z balkonem do wynajęcia w Ełku na osiedlu Baranki na ulicy Jan Pawła na 2 piętrze zaraz przy przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kilińskiego

Ełk,warmińsko-mazurskie

1 400 zł36 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Całe mieszkanie po generalnym remoncie, 36m2 na ulicy Kilińskiego na 4 piętrze. 2 pokoje z szafami w zabudowie, nowa kuchnia. Balkon z widokiem na jezioro. Dodatkowo do dyspozycji piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

900 zł53 m² 16,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem dla jednej niepalącej osoby bez zwierząt. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajęcia trzypokojowego mieszkania o powierzchni 53,20 m2, położonego w Ełku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Centrum,Ełk

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka słoneczna z widokiem na park. Umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Ełk,warmińsko-mazurskie

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania na wynajem położonego przy ulicy Armii Krajowej 9. Lokalizacja w centrum miasta zapewnia łatwy dostęp do szkół, sklepów, urzędów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Ełk,warmińsko-mazurskie

1 430 zł36 m² 39,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

mieszkanie po generalnym remoncie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolbe

Baranki,Ełk

2 200 zł61 m² 36,07 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie usytuowane na osiedlu Jeziorna w Ełku. Słoneczne z ekspozycją południowo - zachodnią na 5 piętrze.Trzy sypialnie, salon z aneksem kuchennym , łazienka, balkon. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Baranki

Baranki,Ełk

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie w Ełku świeżo po remoncie na ulicy Jana Pawła II w bliskiej odległości od jeziora. Metraż mieszkania wynosi 38m2 i składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Centrum,Ełk

1 700 zł44 m² 38,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone na I piętrze przy ulicy Armii Krajowej w Ełku. Posiada 2 oddzielne umeblowane pokoje, dużą kuchnię, łazienkę, balkon. Do mieszkania przynależy piwnica, parking dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkanocna

Baranki,Ełk

1 485 zł53 m² 28,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie o powierzchni 53m składa się z 3 pokoi ,kuchni,łazienki,wc.Z pokoju jest wyjście na duży balkon.Oplaty za ogrzewanie tylko w okresie grzewczym.Odstepne w wysokosci kaucji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Ełk

Tuwima,Ełk

1 800 zł32 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Malutkie, ciepłe mieszkanie dla 2-3 osób, umeblowane, blisko do centrum, z przypisanym miejscem parkingowym. Media w mieszkaniu - wejście na telewizję naziemną kablową, internet -odpłatnie(na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wawelska

Centrum,Ełk

800 zł33 m² 24,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje sie na pierwszym pietrze, posiada balkon, jest kompletnie umeblowane. Budynek znajduje sie bardzo blisko ul. Armii Krajowej. W sklad mieszkania wchodzi przedpokoj, lazienka, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piękna

Ełk,warmińsko-mazurskie

1 800 zł48 m² 37,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje na wynajem Z widokiem na jezioro na pierwszym piętrze mieszkanie: dwustronne, ciche, ustawne, 3-pokojowe mieszkanie po remoncie w Ełku (ul. Piękna) z widokiem na jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bora-Komorowskiego

Ełk,warmińsko-mazurskie

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie wraz z miejscem parkingowym zadaszonym, w nowym budownictwie w Ełku. Mieszkanie o powierzchni 42 mkw składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koszykowa

Ełk,warmińsko-mazurskie

480 zł45 m² 10,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 45m2 przy ulicy Koszykowej w bezpośrednim sąsiedztwie cichej części promenady jeziora ełckiego, atutem jest duży parking wokół bloku, w niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tuwima

Ełk,warmińsko-mazurskie

1 700 zł57 m² 29,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie (apartament) 2 pokojowy 57m2 w pełni umeblowane i wyposażone przy ul. Tuwima w Ełku. Razem z piwnicą i miejscem parkingowym niedaleko bloku. Zainteresowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Samsela

Jeziorna,Ełk

1 950 zł46 m² 42,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne klimatyczne mieszkanie z widokiem na jezioro i dużym balkonem. Kuchnia połączona z salonem, osobny mniejszy pokój. W pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania. Jest pownica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Ełk,warmińsko-mazurskie

1 400 zł38 m² 37,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie (kawalerka) o powierzchni 37,50 m2 wynajmę od zaraz br. Mieszkanie znajduje się w Ełku na ulicy Kościuszki 26, zlokalizowane na parterze budynku. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Baranki

Baranki,Ełk

1 400 zł60 m² 23,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 60 m2 w Ełku na osiedlu Baranki. Mieszkanie z balkonem, 2 pokoje, salon polaczony z kuchnią, łazienka. Częściowo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sezamkowa

Ełk,warmińsko-mazurskie

1 100 zł51 m² 21,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz mieszkania na wynajem na obrzeżach Ełku? Świetnie się składa! Przedstawiam Państwu mieszkanie znajdujące się w zabudowie szeregowej domków jednorodzinnych przy ul. Sezamkowej 7/9/11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Ełk,warmińsko-mazurskie

1 300 zł41 m² 31,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na wynajem w Centrum Ełku. Nieruchomość o powierzchni 41,40 m2 położona jest na czwartym piętrze w bloku przy ul. Mickiewicza 4. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kolbe

Jeziorna,Ełk

1 400 zł67 m² 20,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m2, usytuowane na trzecim piętrze w apartamentowcu Jeziorna Towers. Mieszkanie wykończone, umeblowane i wyposażone. Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Pawła II

Ełk,warmińsko-mazurskie

1 200 zł48 m² 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dwupokojowe mieszkanie na Barankach. Wyposażone, brakuje łóżek. Blisko promenada, sp 5, przedszkole i mzk pod blokiem. Koszt wynajmu to 1200 zł +czynsz 250 zł +prąd i woda wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jana Pawła II

Ełk,warmińsko-mazurskie

1 100 zł48 m² 22,73 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie dla osób szukających dogodnej lokalizacji. Dostępność do pełnej infrastruktury handlowo-usługowej oraz niewielka odległość od promenady ełckiej jest dużym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Ełk

Zatorze,Ełk

600 zł10 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę pomieszenie biurowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Ełk,warmińsko-mazurskie

1 500 zł61 m² 24,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od września przytulne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 61m2 na 3 piętrze na ul. Kochanowskiego. Wykończone w wysokim standardzie. Jest praktycznie umeblowane, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Miłosza

Ełk,warmińsko-mazurskie

1 900 zł36 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Żyj piękniej! Nowocześnie urządzone mieszkanie składające się z salonu, aneksu kuchennego, jadalni, sypialni oraz funkcjonalnej łazienki. Do mieszkania przynależy przestronny 20-metrowy taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum

Centrum,Ełk

1 400 zł41 m² 34,15 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dwupokojowe mieszkanie 41 m2 w ścisłym centrum Ełku przy ul. Wojska Polskiego. Mieszkanie umeblowane i wyposażone, na pierwszym piętrze, posiada kuchnię, łazienkę oraz balkon.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij