Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Ełk

270 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

270 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ełk

Centrum,Ełk

375 000 zł63 m² 5 952,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Nietuzinkowe mieszkanie do własnej aranżacji W nowej niższej cenie! Mieszkanie o nietuzinkowym rozkładzie pomieszczeń o powierzchni 62,60 m2 położone na II piętrze w odnowionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ełk

Centrum,Ełk

389 000 zł51 m² 7 627,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjne mieszkanie na parterze! Gustownie wykończone mieszkanie o powierzchni 50,22 m2 , usytuowane na parterze w odnowionym i ocieplonym bloku w sercu Ełku, przy ul. Armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ełk

Centrum,Ełk

310 000 zł55 m² 5 636,36 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Komfort, funkcjonalność I idealna lokalizacja W sercu ełku! Jeśli szukasz mieszkania, które łączy wygodę codziennego życia z ciszą i zielenią - ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wileńska

Północ II,Ełk

420 000 zł55 m² 7 705,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Północ Nieruchomości Ełk ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Wileńskiej 3. Cena mieszkania 420.000 zł Mieszkanie jasne, funkcjonalne położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Północ I,Ełk

345 000 zł54 m² 6 400,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone w Ełku przy ul. Sikorskiego 2. Dwustronny lokal położony jest na 2. piętrze, co zapewnia doskonałe doświetlenie i komfort użytkowania. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszykowa

Bogdanowicza,Ełk

385 000 zł58 m² 6 615,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w Ełku przy ul. Koszykowej 2a. To idealne miejsce dla osób poszukujących komfortu i przestrzeni w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ełk,warmińsko-mazurskie

387 000 zł64 m² 6 023,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 64,25m2 położonego na 3 piętrze bloku przy ulicy Jana Pawła 14. Mieszkanie składa się salonu, 2 umeblowanych sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Targowa

Kochanowskiego,Ełk

47,99 zł/m²69 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 68,76 m , położony w nowoczesnym budynku Mono Apartamenty Targowa Rutkowski w Ełku. Lokal znajduje się w atrakcyjnej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gdańska

Centrum,Ełk

695 000 zł145 m² 4 793,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie i lokal uzytkowy w budynku dwu rodzinnym 135m2 powierzchnia uzytkowa , centrum miasta ul Gdanska. Piwnica 6 pomieszczen. Parter lokal uslugowy 45m2 + pomieszczenie gospodarcze + wc, lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miłosza

Tuwima,Ełk

799 000 zł94 m² 8 501,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Północ Nieruchomości Ełk ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w Ełku przy ulicy Miłosza 7. Zapraszam do obejrzenia wirtualnego spaceru 360 stopni: cena mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Ełk,warmińsko-mazurskie

2 000 zł47 m² 42,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania z ofertą najmu w pełni umeblowanego i wyposażonego apartamentu, położonego w najpiękniejszej części Ełku, przy ulicy Pułaskiego 5. Dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Północ I,Ełk

160 000 zł35 m² 4 426 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy w ścisłym centrum Ełku przy ul. Gdańskiej 16 Mieszkanie położone na II piętrze - najwyższej kondygnacji - brak sąsiadów na piętrze i powyżej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kochanowskiego,Ełk

285 000 zł36 m² 7 938,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 35,90 m2 usytuowane na I piętrze w budynku przy ul. Matejki 4 w Ełku. Lokal składa się z kuchni, 2 pokoi, łazienki z wc oraz przedpokoju. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Kilińskiego

Ełk,warmińsko-mazurskie

19 000 000 zł3 000 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 207 m²

Na sprzedaż nowoczesny kompleks handlowo-usługowy o ogromnym potencjale, zlokalizowany przy ul. Kilińskiego w Ełku. Nieruchomość tworzą dwa nowoczesne budynki o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Toruńska

Północ I,Ełk

29,54 zł/m²37 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz idealnego miejsca do prowadzenia lub rozwoju swojego biznesu? Prezentujemy wyjątkowy lokal biurowo-usługowy, który łączy świetną lokalizację z funkcjonalnym układem pomieszczeń. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Ełk,warmińsko-mazurskie

309 000 zł53 m² 5 801,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zapoznania z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 53,26m2 położonego w centrum miasta, przy ulicy Sikorskiego 4a. Mieszkanie położone na 4 piętrze z wejściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Tuwima

Tuwima,Ełk

550 000 zł71 m² 7 713,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Rezerwacja! Na sprzedaż mieszkanie 71,3 m ul. Tuwima 10, ełk Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym bloku przy ul. Tuwima 10 w Ełku. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Toruńska

Ełk,warmińsko-mazurskie

204 900 zł30 m² 6 830 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30 m , położona na parterze przy ul. Toruńskiej 6 w Ełku. Mieszkanie idealne zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Ełk,warmińsko-mazurskie

625 000 zł55 m² 11 314,30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania z ofertą sprzedaży nieruchomości w wyjątkowej lokalizacji w centrum miasta- pocztovia. Lokal mieszkalny o powierzchni 55,24m2 położony jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mickiewicza

Północ I,Ełk

429 000 zł85 m² 5 050,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1945

Północ Nieruchomości Ełk prezentuje mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 84,95 m2, zlokalizowane na parterze kamienicy w centrum Ełku, przy ulicy Mickiewicza 37. Zapraszam do obejrzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolbe

Jeziorna,Ełk

650 000 zł65 m² 10 012,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,92m2 położone w nowoczesnej inwestycji Jeziorna Towers przy ul. św. M.M. Kolbego 3b. Nieruchomość usytuowana jest na 1 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Popiełuszki

Baranki,Ełk

1 690 000 zł220 m² 5 303,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż przestronny, dom o powierzchni całkowitej 220 m , położony na ogrodzonej działce w spokojnej części Ełku - na Osiedlu Baranki. Nieruchomość otoczona jest zadbanym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Ełk,warmińsko-mazurskie

429 000 zł38 m² 11 382,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszamy do zapoznania z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w prestiżowym budynku Polonia w centrum Ełku. Lokal mieszkalny położony na 4 piętrze, w eleganckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Szyba,Ełk

550 000 zł69 m² 7 915,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne mieszkanie ul. Szyszkowa, ełk (osiedle Sosnowa) Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 69,48 m , położone na kameralnym i cichym osiedlu Sosnowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słowackiego

Centrum,Ełk

379 000 zł44 m² 8 692,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,6 m , położone na parterze w budynku przy ul. Słowackiego 30b w Ełku. Lokal usytuowany jest w drugiej linii zabudowy, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

430 000 zł56 m² 7 648,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy do zapoznania z ofertą sprzedaży bezczynszowego lokalu handlowo usługowego w centrum miasta, przy ulicy Mickiewicza w Ełku. Lokal podzielony jest na dwie niezależne części,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ełk

Centrum,Ełk

1 150 000 zł176 m² 6 537,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:813 m²

Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 175,82 m , położony na zagospodarowanej działce 813 m w Nowej Wsi Ełckiej przy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kilińskiego

Kochanowskiego,Ełk

1 400 zł55 m² 25,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Ełk prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 54,90 m2, zlokalizowane na 1 piętrze przy ul. Kilińskiego 3a w Ełku. Zapraszam na wirtualny spacer: koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bahrkego

Konieczki,Ełk

455 000 zł79 m² 5 744,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Północ Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 79,20 m2, zlokalizowane na III piętrze budynku przy ulicy Bahrkego 4 w Ełku. Nowa cena! 455.000,00zł Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Targowa

Kochanowskiego,Ełk

659 000 zł67 m² 9 832,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 67,02 m , położone na I piętrze w nowoczesnym budynku mono Apartamenty przy ul. Targowej w Ełku. Budynek wyposażony jest w windę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Gdańska

Północ I,Ełk

390 000 zł80 m² 4 851,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1921

Północ Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w kamienicy o powierzchni 80,39 m2 w centrum Ełku przy ulicy Gdańskiej 5a. Zapraszam na wirtualny spacer: nowa cena!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Północ I,Ełk

1 500 zł44 m² 34,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Ełk oferuje 3 pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 44,00 m2, zlokalizowane na 3 piętrze przy ul. Mickiewicza 37b, w kamienicy Poema, w cichej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Kochanowskiego,Ełk

329 000 zł45 m² 7 152,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,6 m , położone na 4. piętrze w budynku przy ul. Kilińskiego 3 w Ełku. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Ełk

Centrum,Ełk

249 000 zł28 800 m² 8,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Duża działka o powierzchni 2,88ha położona w obrębie Rogale z dobrym dojazdem drogą asfaltową. Piękna działka z dużym potencjałem siedliskowym. Do plaży nad jeziorem Mleczówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszykowa

Bogdanowicza,Ełk

499 000 zł70 m² 7 149 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 69,80 m położone w bloku z 2007 roku przy ul. Koszykowej 2a w Ełku. Nieruchomość zlokalizowana jest zaledwie 100 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Centrum,Ełk

299 000 zł36 m² 8 259,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,2 m , położone na I piętrze w budynku przy ul. Wojska Polskiego 46a w Ełku. Nieruchomość znajduje w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Ełk,warmińsko-mazurskie

210 000 zł36 m² 5 915,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do prezentacji lokalu mieszkalnego, położonego w centrum miasta przy ulicy Wojska Polskiego 66. Mieszkanie o powierzchni 35,5 m2 składa się z pokoju z balkonem, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kwarcowa

Ełk,warmińsko-mazurskie

579 000 zł1 724 m² 335,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj wśród nowoczesnych domów. Działka o powierzchni 1724 m , położona przy ul. Kwarcowej w Ełku. Cisza, prywatność a jednocześnie blisko centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ełk,warmińsko-mazurskie

399 000 zł61 m² 6 540,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do prezentacji przytulnego mieszkania o powierzchni 61m2, położonego na 2 piętrze przy ulicy Armii Krajowej 9. Mieszkanie składa się z dwóch sypialni, z czego jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piękna

Ełk,warmińsko-mazurskie

3 900 zł60 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 60 m z widokiem na jezioro - 3 pokoje ul. Piękna - od 1.03.2026 Do wynajęcia komfortowy apartament o powierzchni 60,21 m , po remoncie, położony przy ul. Pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wawelska

Centrum,Ełk

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie sklada sie z jednego duzego pokoju, oddzielnej kuchni, lazienki, przedpokoju i balkonu. Znajduje sie na II pietrze. Mieszkanie jest odnowione, nowe podlogi, malowanie. Wyposazenie to.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij