Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Ełk

270 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

270 ogłoszeń

323 000 zł49,13 m² 6 574,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Prezentujemy Państwu lokal mieszkalny położony na II piętrze o pow. 49,19 m2 zlokalizowany w samym centrum Ełku, przy ulicy Wojska Polskiego 24. Nieruchomość idealna pod dalszą aranżację -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

592 484 zł80,61 m² 7 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Nowoczesny, 4-pokojowy apartament składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 3 sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji Jeziorna 18 w Ełku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

464 757 zł58,83 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Nowoczesny, 3-pokojowy apartament składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, garderoby łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji Jeziorna 18.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 132 zł80,84 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

398 000 zł72,50 m² 5 489,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 72,50 m , położone na trzecim piętrze budynku mieszkalnego przy ul. Wojska Polskiego w Ełku. To ciepłe i doskonale nasłonecznione.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Ełk,warmińsko-mazurskie

429 000 zł74,40 m² 5 766,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do prezentacji przestronnego, 3 pokojowego mieszkania w samym sercu Ełku. Mieszkanie o powierzchni 74,4m2 składa się z pokoju dziennego z otwartą kuchnią oraz wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

293 000 zł45,14 m² 6 490,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż mieszkanie usytuowane na parterze kamienicy w ścisłym centrum Ełku. Lokal mieszkalny położony w kamienicy przy ulicy Gdańskiej 8 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł116 m² 6 025,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:393 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej - 500 m od plaży miejskiej Na sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 116 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

478 000 zł48,65 m² 9 825,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:maj 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 480 zł48,80 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:maj 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 900 zł55,10 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:maj 2026

Zapraszamy do zapoznania się z super-promocyjną ofertą 3-pokojowego apartamentu składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, bardzo przestronnej łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł139,10 m² 10 776,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:383 m²

Na sprzedaż elegancki dom w zabudowie szeregowej na prestiżowym osiedlu - ul. Willowa, ełk Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 108,18 m z.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł120 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:575 m²

Dom wolnostojący nad jeziorem Selmęt Mały Ełk (ul. Wczasowa) Powierzchnia użytkowa: 120 m Rodzaj: dom wolnostojący, parterowy z użytkowym poddaszem, podpiwniczony, z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł300 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie - Działka ogrodniczo-rekreacyjna w rod szarotka Nowa Cena Na sprzedaż zagospodarowana działka ogrodnicza o powierzchni 3 00 m przy al. Malinowa 41. Idealne miejsce na wypoczynek.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł72,81 m² 6 716,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72,81 m , położone na pierwszym piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku przy ulicy Kilińskiego w Ełku. To mieszkanie, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł53,88 m² 9 632,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Luksus spokoju. Wprowadzasz się I mieszkasz. Nieruchomość położona jest przy ulicy Szyszkowej 10 w otoczeniu zieleni i bezpośrednim sąsiedztwie lasu, oferuje rzadko spotykane.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł33,88 m² 50,18 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, przy ul. Miłosza 1 - blisko centrum miasta, blisko ogródków działkowych znajdujących się na obrzeżach granic miasta. Metraż oferowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

348 300 zł43 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu, mieszczącego się w inwestycji Lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

426 600 zł54 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu, mieszczącego się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

444 290 zł57,70 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

1 250 000 zł129,04 m² 9 686,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 630 m²

Na sprzedaż wolnostojący, parterowy dom o powierzchni użytkowej 106,06 m (powierzchnia zabudowy 129,04 m ), położony na przestronnej działce o powierzchni 1630 m w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł48,20 m² 8 091,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż: funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe - Ełk, ul. Warszawska | 1. piętro Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 48,20 m , położone na 1. piętrze w bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł46,10 m² 9 978,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania w inwestycji "modern House" znajdującej się przy ul. Gen. T. Bora Komorowskiego 10a na osiedlu "konieczki" (nowe Miasto). Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł208 m² 4 567,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:114 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej z ogromnym potencjałem, położony przy ul. Jana Pawła II w pobliżu Jezioro Ełckie zaledwie 2 minuty spacerem od jeziora. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł50 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Ustawne mieszkanie Z widokiem na jezioro! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 50,10 m2 , znajdującego się na IV piętrze budynku ulokowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kwarcowa

Ełk,warmińsko-mazurskie

569 000 zł1 724 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj wśród nowoczesnych domów. Działka o powierzchni 1724 m , położona przy ul. Kwarcowej w Ełku. Cisza, prywatność a jednocześnie blisko centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł27,33 m² 3 622,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal użytkowy położony w Ełku przy ul. Wielkanocnej 2a (os. Jeziorna) o powierzchni 27,33 m . Lokal składa się z jednego pomieszczenia głównego oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł73,12 m² 4 581,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie usytuowane jest na III piętrze kamienicy przy ul. 3 maja 7 w Ełku. Budynek przeszedł modernizację w 2015 roku wykonano remont dachu oraz odnowiono klatkę schodową. Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł36,30 m² 10 716,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ideały na start ponoć nie istnieją, ale nie tym razem. Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie przy ul. Tuwima 26a, zlokalizowane na parterze w bloku z windą z 2013 roku. Dużym.

Szczegóły ogłoszenia

571 300 zł2 176 m² 262,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna - Ełk, ul. Podmiejska - 2176 m Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki inwestycyjne o łącznej powierzchni 2176 m 2 położone przy ul. Podmiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł32 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie Z potencjałem W centrum! Zapraszamy do odkrycia przestronnego mieszkania o powierzchni 31,57 m2 , które czeka na Ciebie w samym sercu Ełku, przy ul. Wawelskiej. Położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

98 400 zł61,35 m² 1 603,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż oferujemy lokal użytkowy o powierzchni 61,35 m , zlokalizowany w piwnicy budynku mieszkalno-usługowego w samym centrum Ełku. Wejście do lokalu odbywa się przez wspólną.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł57,70 m² 4 853 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Północ Nieruchomości Ełk oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,70 m2 w centrum Ełku przy ul. Małeckich 3b obok Miejskiego Parku Solidarności Zapraszam na wirtualny.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 003 m² 114,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o pow. 1003 m w miejscowości Chrzanowo, zaledwie 5 km od Ełku. - działka z prądem (skrzynka na działce), - wydanymi warunkami zabudowy oraz -.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł40,60 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż nieszablonowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,60 m , położone na II piętrze w odnowionym budynku przy ulicy Mickiewicza w Ełku. Jasne wnętrza, funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł207,97 m² 4 322,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:566 m²

Na sprzedaż komfortowy, funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej 140,48 m , położony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 566 m na Osiedlu Kochanowskiego w Ełku -.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł63,30 m² 5 497,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Szukacie Państwo mieszkania w dogodnej lokalizacji, z pełną infrastrukturą pozwalającą wygodnie funkcjonować? Coś na własne potrzeby mieszkaniowe lub też inwestycyjnie? Może mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

950 000 zł9 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 2 nieruchomości rolne o łącznej powierzchni 0,9539 ha, położone w miejscowości Bienie, gmina Ełk, powiat ełcki. Teren położony na lekkim wzniesieniu, zapewniający wspaniałe.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł68,73 m² 7 274,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Mieszkanie 3 pokoje + garaż.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 150 m² 82,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż dwie działki Siedliska k. Ełku Na sprzedaż dwie działki budowlane położone w miejscowości Siedliska, tuż za Ełkiem, w spokojnej i rozwijającej się okolicy. Numery.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł61,41 m² 4 868,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,41 m , położone na 4. piętrze kamienicy przy ul. Mickiewicza 21 w Ełku. Wyjątkowym atutem jest przynależny do mieszkania duży strych na piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł56,36 m² 6 121,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 4 pokojowe z balkonem w Ełku Na sprzedaż rozkładowe 4 pokojowe mieszkanie w miejscowości Ełk na ul. Jana Kilińskiego. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł3 000 m² 61,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 5 działek o powierzchniach od 3000 m do 3651 m , położonych w miejscowości Golubie w powiecie ełckim, w spokojnej, zielonej okolicy. Działki znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz

Ełk,warmińsko-mazurskie

339 300 zł75,40 m² 4 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż - lokal usługowy, znajdujący się na parterze budynku mieszkalno-usługowego w Zakątku Kochanowskiego w Ełku. Budynek oddany do użytku w 2016 r. Idealna lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł93,26 m² 5 361,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie, położone w centrum Ełku przy ul. Wojska Polskiego 67, usytuowane na IV piętrze. W pobliżu znajduje się pełna infrastruktura. Dużym atutem jest bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł561 m² 294,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki inwestycyjne - Ełk, ul. Podmiejska - 561 m | 689 m | 926 m Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki inwestycyjne położone przy ul. Podmiejskiej w Ełku. Grunt stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

750 000 zł450 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:500 m²

Duży, wolnostojący dom na osiedlu grunwaldzkim! W nowej niższej cenie! 750.000,00 zł do negocjacji! Atrakcyjnie zlokalizowany, wolnostojący dom mieszkalny o powierzchni ok. 450 m2 położony.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij